Основні характеристики. Як повідомляє Overclockers, процесори Intel Comet Lake-S все ще використовують мікроархітектуру Skylake, включаючи інтегроване відеоядро GT2 покоління Gen9, знайоме з актуальних чіпів.

Читайте також: Протистояння загострюється: нестача процесорів Intel збільшує частку AMD на ринку

Для виробництва новинок буде використовуватися покращений 14-нанометровий техпроцес. У той же час перспективна архітектура Sunny Cove з’явиться в настільному сегменті як мінімум через одне покоління CPU.

Чи будуть чіпи Comet Lake-S підтримуватися нинішніми платами на чіпсетах 300 серії, або ж Intel випустить до них нові набори логіки. Відзначимо, що мобільні рішення Ice Lake-U перекочують на нову мікроархітектуру і 10-нанометровий техпроцес вже в цьому році.


Згадку про Comet Lake-S виявили в коді Linux

Суперництво з AMD. Як вважають журналісти з ComputerBase, чергове збільшення числа ядер в масових CPU Intel викликано загрозою з боку AMD.

Цього літа "червоні" випустять центральні процесори Ryzen 3000 серії на базі 7-нанометрової архітектури Zen 2. У них AMD застосувала так званий "чіплетний дизайн", який дозволяє вмістити в конструктиві AM4 до 12-16 ядер.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно