Коли представлять Samsung Galaxy Note 10? Як повідомляє The Investor, початок масового виробництва Samsung Galaxy Note 10 заплановано на початок серпня 2019 року. Це означає, що, в залежності від регіону, в продаж Note 10 надійде в кінці серпня або на початку вересня.

Читайте також: Інформація щодо процесора Samsung Galaxy Fold з'явилась в мережі

Характеристики Samsung Galaxy Note 10. Що стосується характеристик майбутньої новинки, то вони поки продовжують спиратися на чутки та інформаційні витоки з різних джерел.

Очікується, що, як і Galaxy S10 +, апарат отримає подвійну фронтальну камеру, "врізану" в дисплей. Але, на відміну від преміальної S-серії, тильна камера буде не потрійною, а матиме чотири модулі.

Інші особливості Samsung Galaxy Note 10. Ще однією особливістю Samsung Galaxy Note 10, згідно з попередньою інформацією, стане дизайн без жодних фізичних кнопок, вони будуть замінені на сенсорні аналоги, розташовані на дисплеї або на торцях телефону. Частково їх функції можуть виконуватися голосовими командами.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно