Дата виходу. Різні джерела повідомляли, що наступна гра CD Projekt RED вийде в 2019 році, а зараз словацький роздрібний магазин ProGamingShop раптово опублікував точні терміни.

Читайте також: Колишній дизайнер Rockstar підігрів чутки щодо виходу гри GTA VI

На сторінці Cyberpunk 2077 в ProGamingShop значиться дата – 28 листопада 2019 року. Нібито в цей день гра стане доступна публіці, але поки ніяких підтверджень чи спростувань з боку CD Projekt RED не надходило.

Трейлер Cyberpunk 2077 – дивіться відео

Достовірність витоку. Цікаво, що витоки намагаються виправити через кілька годин, але на сайті ProGamingShop дата релізу встановлена вже більше доби. Можливо, це лише приманка для користувачів, які стануть більш охоче купувати товар.

Е3 2019. Відзначимо, в останньому фінансовому звіті CD Projekt RED згадала важливість майбутньої Е3 – для польської студії наступна виставка має особливу значимість. Схоже, саме там компанія оголосить дату релізу і покаже новий ігровий процес Cyberpunk 2077.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно