Коли представлять нові відеокарти? Якщо вірити інформатору ресурсу WCCFTech, то презентація 3D-карт на архітектурі Navi відбудеться через місяць після релізу 7-нм процесорів Ryzen 3000 серії. Дебют останніх очікується на виставці Computex 2019, а на прилавки вони мають надійти в липні. Виходячи з цього, відеокарти AMD Radeon Navi будуть представлені в серпні.

Читайте також: Представили нову відеокарту AMD Radeon RX 560 XT: характеристики та ціна

На думку закордонних журналістів, найбільш імовірним місцем анонса новинок є виставка Gamescom 2019, яка пройде з 21 по 24 серпня в Кельні.

Особливості новинок. Вони також вважають, що Navi може стати першою графічною архітектурою, яка не є підвидом Graphics Core Next (GCN), що використовується в відкритих Radeon ще з 2012 року. Наприклад, йдеться про відхід від обмеження в 4096 потокових процесорів на GPU. Згідно з наявною дорожною картою, головними перевагами архітектури AMD Navi повинні стати "масштабованість" і "пам'ять наступного покоління".

AMD
Дорожна карта AMD

Очікується, що нові відеокарти будуть оснащуватися чіпами GDDR6, масове виробництво яких було налагоджено в минулому році, і вийдуть на ринок в кілька етапів. У вже знайомій манері AMD повинна почати з релізу середньорівневих рішень, до яких в наступному році долучаться high-end прискорювачі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно