Про останнє у своєму відео розповів популярний техноблогер Дейв Лі (Dave Lee).

Читайте також: Неідеальний Apple: у MacBook Pro виявили найслабше місце

За результатами тесту, який він зробив з найпотужнішою конфігурацією MacBook Pro, стало відомо, що система охолодження ноутбука просто не може впоратися з тепловиділенням Intel Core i9. До прикладу, через сильний перегрів процесор значно знижує свою тактову частоту, і ноутбук стає навіть повільнішим за торішню модель.

Крім того, блогер у рамках експерименту запустив рендер одного та того ж ролика в Adobe Premiere Pro на новому й торішньому MacBook Pro. Новинка з шестиядерним Core i9 впоралася із завданням за 39 хвилин, натомість пристрій 2017 року на базі Intel Core i7 витратив на обробку відео набагато менше часу – всього 35 хвилин.

Щоправда, коли Дейв помістив новий лептоп в холодильник, час рендерингу скоротився до 27 хвилин.

"Це розблокований чипсет, придатний до розгону, але весь його потенціал руйнується всередині цього шасі через невдале компонування, точніше, через системи охолодження", – підкреслює блогер.

Водночас Лі додав, що зниження частоти процесора під час перегрівання є звичним явищем для ноутбуків і мобільних пристроїв. Однак, за його словами, такий рівень уповільнення продуктивності – просто неприйнятний.

Огляд продуктивності Apple MacBook Pro 15 (2018) від Дейва Лі: відео

Нагадаємо, у липні корпорація Apple оновила флагманську лінійку ноутбуків MacBook Pro з екранами 13 і 15 дюймів: основне оновлення припало на функціонал пристроїв.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно