Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Читайте також: Lenovo продемонструвала можливості камери революційного смартфону Z5

Рішення американського уряду призвело до того, що ZTE оголосила про припинення діяльності корпорації, тому багато американців, які працювали в Китаї залишились без роботи.

Після переговорів очільників держав Дональд Трамп закликав ZTE повернутися в бізнес. Минулого тижня в ході переговорів у Вашингтоні міністр фінансів США Стівен Мнучін і віце-прем’єр Китаю Лю Хе досягли усної домовленості щодо ZTE. В обмін на скасування американських санкцій проти китайського телеком-гіганта Пекін погодився збільшити обсяг експорту сільськогосподарських продуктів зі США.

Інше джерело стверджує, що Китай також може скасувати митні збори на американську агропродукцію, запроваджені у відповідь на мита США на китайську сталь.

Читайте також: iPhone SE 2 та iPhone 5S порівняли на нових рендерах: фото новинки

Наразі сторони оформлять угоду щодо ZTE до або під час робочого візиту міністра торгівлі США Вілбера Росса до Пекіна наступного тижня.А адміністрація Білого дому в свою чергу наголосила, що китайський телеком-гігант не уникне "суворого" покарання, яке передбачає примусові зміни в топ-менеджменті та правлінні компанії.