Окрім того, очільник SpaceX Ілон Маск вже поділився подробицями щодо наступного етапу випробувань двигуна майбутнього зорельота Starship, повідомляє The Verge.

Читайте також: Космічний корабель SpaceX Crew Dragon здійснив успішну посадку: відео випробування

Деталі випробування. Під час 15-секундного "стрибка" Starhopper самостійно відірвався від землі і успішно повернувся на стартовий майданчик.

Компактний прототип створили для тестування багаторазового зорельота Starship, який зможе злітати і приземлятися вертикально. Поточні випробування проводяться в першу чергу для перевірки працездатності двигуна Raptor – власної розробки SpaceX.

Успішний "стрибок" прототипу космічного корабля SpaceX Starship – дивіться відео

Глава компанії Ілон Маск повідомив про успішне виконання місії, хоча в диму та полум'ї на екрані важко розгледіти, наскільки високо злетів корабель. У найближчі тижні відбудеться наступний етап тестування, під час якого корабель повинен піднятися на висоту 200 метрів.

Інші тести протитипу корабля Starship. Зараз компанія будує ще два прототипи Starship, кожен з яких буде оснащений не одним, а трьома двигунами. Маск сподівається, що в найближчі кілька місяців один з них зможе злетіти на висоту до 20 кілометрів.

Читайте також: Ілон Маск назвав дату презентації зорельота SpaceX Starship

Нагадаємо, фінальна версія Starship повинна використовувати шість двигунів і застосовуватися в комбінації з ракетою-носієм Super Heavy з трьома з половиною десятками Raptor на борту.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно