Nothing – стартап споживчих технологій, очолюваний співзасновником OnePlus Карлом Пеєм. Компанія ще дуже молода і на її рахунку поки лише одні навушники. Вони виконані в прозорому корпусі, тому й від смартфона користувачі очікують аналогічного підходу.

Цікаво Чутки підтверджено: HTC дійсно готує флагманський смартфон і вже розповіла, яким він буде

Яким буде перший смартфон Nothing

На опублікованому зображенні видно лише задню панель смартфона та його камери. В мережі вже пишуть, що загальні мотиви нагадують iPhone 13.

У наші дні витоки стримувати все важче, а багато з вас чекали на це протягом тривалого часу. Отже, ось воно. Це дизайн Phone 1. Попереду більше. Налаштуйтеся на 12 липня,
написав Карл Пей, процитувавши твіт з офіційної сторінки компанії.

Nothing Phone 1
Nothing Phone 1 на першому повноцінному зображенні / Фото Nothing

12 липня компанія проведе презентацію, на якій і покаже та розкаже про всі деталі та характеристики. Імовірно, продажі почнуть у той же день, або через кілька днів.

  • Однак уже зараз можна сказати, що компанія дійсно зробила прозорий корпус своєю фішкою. Крізь задню кришку корпусу проглядаються деякі компоненти, зокрема зарядна котушка та гвинти.
  • Пристрій буде мати дві задні камери та спалах.
  • Передня частина смартфона поки залишається у таємниці. Враховуючи, що сьогодні більшість смартфонів схожі одне на одного своїми екранами, то можна припустити, що компанія готує щось особливе – дуже тонкі рамки, або ж одразу кілька фронтальних камер, наприклад.
  • Серед підтверджених характеристик можна назвати процесор Qualcomm Snapdragon, бездротову зарядку і модифіковану версію Android під брендом Nothing OS. Оболонку операційної системи вже можна оцінити, завантаживши з магазину додатків Google.

Варто згадати, що раніше Карл Пей заявляв, що технології стали нудними, а він хоче все змінити. Навіть в описі свого облікового запису в Twitter засновник компанії написав: "Давайте знову робити техніку веселою". Чи вдасться це компанії, чи ми отримаємо лише черговий посередній апарат, який нічим не запам'ятається, стає ясно зовсім скоро.