Що передбачає "мирний договір" та коли він почне діяти? Qualcomm та Apple підписали нову шестирічну ліцензійну угоду, яка почне діяти з 1 квітня 2019 року. Крім того, Apple погодилася виплатити Qualcomm грошову компенсацію, розмір якої не озвучили.

Читайте також: Цифра дня: скільки грошей компанія Apple вкладає в ігровий сервіс Arcade

Компанії продовжать спільну роботу в сфері розробки пристроїв з підтримкою мереж зв'язку п'ятого покоління (5G). Ця діяльність дозволить внести суттєві зміни в технології стільникового зв'язку, буде стимулювати наближення нової ери, що відкриває нові можливості в багатьох сферах життєдіяльності.

Інновації компаній. Відзначимо, наразі компанія Apple займає одну з провідних позицій в світі інновацій. Вироблені компанією пристрої та програмні рішення надають користувачам по всьому світу широкі можливості. Понад 100 000 співробітників Apple безперервно працюють над створенням нових продуктів.

У свою чергу Qualcomm розробляє революційні технології, що перетворюють цифровий світ і привносять в нього щось нове.

Деталі про судову тяганину між Qualcomm та Apple:

  • У вересні 2018 року компанія Qualcomm подала позов до суду проти Apple, звинувативши корпорацію в корпоративному шпіонажі та крадіжці технологій процесорів лінійки Snapdragon. За словами компанії, купертінівці спеціально наймали корпоративних агентів, аби ті крали ідеї самої Qualcomm та передавали їх прямим конкурентам – компанії Intel.
  • У грудні 2018 року суд Німеччини задовольнив позов Qualcomm проти Apple та видав заборону на продаж деяких моделей iPhone, які оснащені модемами Intel та порушують патент на обладнання Qualcomm.
  • 1 лютого 2019 року компанія Qualcomm подала до німецького суду клопотання із проханням накласти значний штраф на Apple. Чіпмейкер звинувачує "яблучну" корпорацію в недотриманні судової заборони на імпорт та продаж моделей iPhone 7 та iPhone 8 в Німеччині.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно