Про це повідомляється на офіційному сайті гри Civilization.

Читайте також: ТОП-3 гри серпня 2018: огляд Far Cry 5, Strange Brigade та God of War 4

Видавництво 2K Games повідомило приємну новину для всіх володарів приставок Nintendo і фанатів серії: стратегію випустять на гібридній консолі. У Switch-версію увійдуть останні оновлення та покращення, а також кілька наборів сценаріїв: Vikings, Poland, Australia і Persia & Macedon.

У грі буде кооперативний режим на чотирьох по локальній мережі і два десятка різних країн, які чекають своїх керівників. Займатися, як і раніше, доведеться різними речами: вибудовувати відносини з сусідами, плести інтриги, воювати, розвивати науку і мистецтво – загалом, вести людство до світлого майбутнього.

Civilization VI
Скріншот з гри Civilization VI

Реліз видання для Nintendo Switch запланований на 16 листопада. У 2K Games, нагадаємо, амбітні плани на студію Firaxis, так що однією лише консольною версією стратегії сюрпризи явно не закінчаться. Автори Civilization зараз працюють над абсолютно новим тайтлом і задивляються на мобільний ринок. Сподіваємося, їм вдасться повторити успіх свого хіта і подарувати геймерам ще один захоплюючий цикл.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно