Про існування Стівена Прюїтта, який в цілому вніс в англомовну "Вікі" понад трьох мільйонів редагувань і написав понад 35 тисяч оригінальних статей, інтернет-спільнота дізналася з сюжету американського телеканалу CBS.

Читайте також: Щасливий, бо не маю сторінки у Facebook: цікаве дослідження

Хто такий Стівен Прюїтт? Стівену – 35 років. Після закінчення коледжу він влаштувався на роботу в архів Служби прикордонного контролю США, а у вільний час почав не тільки редагувати статті на "Вікіпедії", а й писати власні матеріали для сайту.

Свою діяльність він почав в 2006 році, і з тих пір залишається безумовним лідером за кількістю внесених в опубліковані матеріали правок.

Сюжет про Стівена Прюїтта – дивіться відео

У бесіді з журналістами CBS Стівен розповів, що редагуванням матеріалів вільної енциклопедії він займається абсолютно безкоштовно, але при цьому особливо не афішує свою діяльність. І хоча журнал Time включав Прюїтта в число 25 найбільш впливових людей в інтернеті (в той же список потрапили Дональд Трамп і Кім Кардашьян), його ім'я довгий час залишалося невідомим.

Читайте також: В Facebook зізналися, що шпигують за підлітками: деталі

Як користувачі прославили Стівена? Цю несправедливість вирішили виправити користувачі Reddit. Вони створили кілька вірусних постів і зробили Стівена героєм мема, обігравши відому сцену з фільму "Людина-Павук 2".


Користувачі Reddit створили вірусний мем на честь Стівена Прюїтта

Також вони подякували Стівену за допомогу – багато хто з коментаторів змогли успішно підготуватися до іспитів, здати контрольну або написати реферат, користуючись матеріалами з "Вікіпедії". І принаймні до половини з них Стівен точно доклав руку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно