Нейромережа розпізнає сцени на постерах і намагається їх описати. У результаті користувач отримує короткий текст англійською мовою.

Цікаво Ділянку віртуальної нерухомості в метаверсі продали за 2,4 мільйона доларів

Як скористатися Poster2plot

  • Щоб випробувати можливості нейромережі переходьте за посиланням у джерелі.
  • В область, обведену пунктирною лінією, перемістіть зображення з постером фільму або серіалу.
  • Після цього жодних кнопок для початку роботи натискати не потрібно.
  • У верхньому правому куті над полем виведення текстового результату система показує процес завантаження.
  • Коли він закінчиться ви побачите опис.
  • Його можна зберегти у вигляді скриншота – для цього є спеціальна кнопка.

Про що розповідають постери серіалів

Ми проаналізували кілька постерів відомих українських серіалів, а також шоу виробництва Netflix та HBO. Результат, на жаль, далекий від ідеалу.

Серіал
Серіал "Спіймати Кайдаша" / Скриншот 24 каналу

Ось, що нейромережа думає про постер українського серіалу "Спіймати Кайдаша": Історія групи друзів, які опиняються в центрі політичної кризи, коли вирішують виступити проти політики уряду. Фільм заснований на реальній історії. У ньому розповідається історія дружби. Фільм про те, як… (текст раптово обривається).

Серіал "Школа": Історія групи друзів, які опиняються в центрі кризи, коли вирішують відпочити від свого життя і почати нову главу в своєму житті. Засноване на реальних подіях літа 2011 року. Фільм заснований на реальній історії.

Корона: Життя молодої жінки перевертається з ніг на голову, коли вона закохується в чоловіка, який страждає психічними захворюваннями. Її життя змінюється назавжди, коли вона зустрічає чоловіка, з яким ніколи не зустрічалася. Чи знайдуть вони коли-небудь один одного? Або вони знову закохаються один в одного?

Серіал
Серіал "Корона" / Скриншот 24 каналу

Гра престолів: Група студентів коледжу застрягла у віддаленій частині США, де вони повинні знайти спосіб повернутися в свою рідну країну. Єдиний спосіб зробити це – повернутися в минуле і врятувати становище.