Як пише kh.ua, бізнесмена вже помітили у харківському аеропорту.

Курйоз дня: Індійці скопіювали сайт української IT-компанії, привласнили навіть її CEO

За попередньою інформацією, Джек Ма має виступити перед студентами Харківського національного університету імені Каразіна. Подробиці цього заходу на даний момент невідомі.

Як передає Liga.Tech, бізнесмен відвідує Україну заради участі в Київському міжнародному економічному форумі. Там його виступ запланований на 8 листопада.

Джек Ма у Харкові

Джек Ма у Харкові

Хто такий Джек Ма? Він займає 21 місце в світі і другу позицію в Китаї серед найбагатших людей. Його статки зараз складають 37,3 мільярда доларів. Він став першим бізнесменом з материкового Китаю, чиє фото було опубліковано на обкладинці журналу Forbes.

Ма є активним борцем за збереження природи. У 2009 році за рішенням Ма група компаній Alibaba переглянула свою політику і заборонила продаж продуктів, зроблених з акулячих плавців.У 2010 році він заявив, що Alibaba буде відраховувати 0,3 відсотка від річної виручки на різні програми з охорони навколишнього середовища, зокрема, на програми з поліпшення якості води і повітря.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно