Електромобіль Apple

Apple почала розробку автомобіля у 2014 році, але приблизно через два роки змінила пріоритети і стала займатися створенням платформи автономного управління, яку можна було б продати іншим компаніям.

Цікаво Машини Tesla будуть оцінювати стиль водіння своїх власників

Тім Кук найняв кілька директорів Tesla, які тепер займаються силовими установками, автопілотом і зовнішнім та внутрішнім дизайном.

Керівник Apple Car

У минулому році керівництво проєктом Apple Car перейшло до Джона Джіанандреа, старшого віце-президента з машинному навчання й ШІ. Через кілька місяців Apple повернулася до ідеї створення власного автомобіля, але розробка перебувала на ранній стадії протягом ще як мінімум п'яти років.

До появи у команді Кранца Apple Car втратила трьох керівників:

  • Бенджаміна Ліона;
  • Джеймі Вайда;
  • і Дейва Скотта.

Вони займалися інженерними питаннями, системами безпеки та робототехнікою, відповідно. Всі вони пішли кілька місяців тому. Причини звільнення не розголошуються.

Співпраця з LG

Навесні 2021 від інсайдерів стало відомо, що південнокорейська LG Electronics і канадський постачальник автозапчастин Magna International ведуть переговори з компанією Apple про спільне виробництво першого електромобіля. Очікується, що буде створена нова компанія, яка збере тестову партію машин вже до першого кварталу 2024 року.