Про це свідчать дані профільного сервісу dou.ua. Портал проводив опитування з 2 грудня по 5 січня. В ньому взяли участь 10 187 респондентів, із них 1720 — тестувальники.

До теми: Скільки заробили українські розробники у грудні – інфографіка

Як свідчать результати дослідження, загалом зарплати тестувальників демонструють позитивну динаміку. Зокрема, вперше за півтора року відбулося зростання середньої зарплати Junior QA – вона збільшилась на 100 доларів і у грудні становила 600 доларів. Винятком став лише Харків, там зарплата Junior зменшилась на 60 доларів.

Зарплата тестувальника  в Україні

Скільки заробляють QA Engineers відповідно до досвіду роботи

Середня зарплата QA Engineers теж збільшилась на 100 доларів – до 1500 доларів. А за останні три роки вона зросла на 350 доларів.

А от середній заробіток Senior QA за останнє півріччя практично не змінився. У грудні Senior-тестери отримали 2565 доларів. Зарплата TechLead за пів року збільшилась на 300 доларів – до 3300 доларів.

Зарплата QA по містах

Якщо дивитись на середню зарплату тестувальників в окремих містах, то найбільший дохід у київських працівників – 1 800 доларів. На другому місці Ужгород – 1500 доларів. Далі йде Львів, де тестувальники отримують 1400 доларів. А 4 і 5 сходинку займають Харків та Дніпро – 1300 доларів.

Зарплата тестувальника  в Україні

Скільки заробляють QA Engineers у містах України

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно