Окрім того, компанію звинуватили у зборі інформації про неповнолітніх без згоди їх батьків, повідомляє Федеральна торгова комісія США, передає tech.liga.net.

Цікаво: YouTube змінив свою політику щодо дитячих стрімів

YouTube показував у відеороликах для дітей таргетовану рекламу і таким чином збирав дані про них. Тож комісія звинуватила сервіс в порушенні закону, який забороняє збір інформації про дітей у віці до 13 років без згоди їх батьків.

Надалі YouTube має звітувати про те, як вони збирають дані. Також сервіс повинен розробити і запустити систему, яка дасть змогу ідентифікувати дитячий контент.

Скандал YouTube та дитяче порно. Це вже не перша скандальна історія, пов’язана із дитячим контентом. Раніше YouTube звинуватили в тому, що деяке відео з дітьми може стати об’єктом уваги педофілів.

Так, під деякими роликами педофіли ставлять тайм-коди з зображеннями, які, на їхній погляд, мають сексуальний підтекст. Більше того, там вони навіть обмінюються контактами і посиланнями.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно