Що сталося? Як повідомляє The Verge, Коді Кінзі – один із засновників команди Hacker Interchange– повідомив в своєму Twitter-блозі про блокування каналу Cyber ​​Weapons Lab.

Читайте також: Google випустила дуже корисне оновлення для YouTube

Йому не вдалося опублікувати відеоінструкцію з віддаленого запуску феєрверку за допомогою Wi-Fi, а вже завантажений контент виявився заблокований.

Реакція відеохостингу. Співробітники YouTube у відповідь на запит послалися на правила сервісу, що забороняють публікувати "інструкції з хакінгу і фішингу".

До чого призведе блокування навчальних відео? За словами Кінзі, хакерські техніки часто "використовуються нелегально, але не обов'язково нелегальні". Оновлена ​​політика YouTube вдарить по більшій частині контенту, який пов'язаний з вивченням комп'ютерної безпеки.

Як приклад він навів відеоінструкції для тестувальників комп'ютерних систем. Хоча YouTube і дозволяє викладати відео "небезпечних дій" в освітніх, документальних, наукових або художніх цілях, не існує офіційних інструкцій, як саме повинні бути оформлені такі матеріали.

Читайте також: YouTube "оновить" старі кліпи на сайті

Пояснення YouTube. Пізніше представник YouTube повідомив журналістам, що канал Cyber ​​Weapons Lab був заблокований помилково і контент знову доступний. Проте робота алгоритму непрозора, і в перспективі може призвести до скорочення кількості освітніх роликів на платформі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно