Про чергове "покращення" стало відомо з масових скарг, які почали з'являтися в мережі. Користувачі помітили збільшення реклами й опублікували декілька фото.

Цікаво Більшість сайтів зливають ваші дані третім особам, показує дослідження

Більше, більше, більше реклами

Користувачі безплатних облікових записів YouTube повідомляють, що тепер замість одного чи двох рекламних роликів перед відео, компанія показує цілих п'ять. Судячи з усього, поки що Google тестує це нововведення й відповідно збирає відгуки, котрі можуть вплинути на кінцеве рішення: впроваджувати для всіх чи скасувати. Навряд чи компанії сподобається реакція.

"YouTube щойно дав мені 5 довгих оголошень, які не можна пропустити", – пише користувач Twitter, який опублікував фото екрана.

Компанія вирішила відповісти на один з твітів. У ньому користувачка з ніком Mermaidvee написала: YouTube дві реклами було недостатньо, тож тепер ви хочете відтворити 5 оголошень, які нікого не цікавлять, і я не можу пропустити?"

"Це може статися з певним типом оголошень, які називаються бамперними, оскільки вони тривають лише до 6 секунд. Якщо хочете, ви можете надіслати відгук безпосередньо з YouTube за допомогою інструменту відправки відгуків", – відповіли в компанії.

Таким чином можна зрозуміти, що максимальна тривалість усіх вставок – 30 секунд. І хоч YouTube має й значно довшу рекламу, основна проблема цієї полягає у неможливості її пропустити.

З п'ятьма оголошеннями перед відео наразі стикаються не всі користувачі безплатних облікових записів, тому виглядає, ніби YouTube перевіряє реакцію на оновлення.

Що робити

З цієї ситуації є лише два виходи:

  • Перший – купити підписку на YouTube Premium. Він повністю вимикає всю рекламу на сервісі.
  • Другий – встановити блокувальник реклами. Таких сьогодні на ринку є багато, в тому числі й сумнівних. Якщо ви все ж наважились на такий спосіб позбутися оголошень, рекомендуємо вибирати браузерні розширення з найкращими відгуками, високими оцінками та великою кількістю завантажень. Оминайте маловідомі програми – вони можуть містити в собі віруси або майнери криптовалют.