Відповідне повідомлення опубліковано на офіційному сайті компанії. NEC також призупинила інвестиції в Росію та виділила гроші для гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок війни в Україні.

Не пропустіть Завод Samsung припинив виробництво телевізорів у Росії через брак комплектуючих

Крім дотримання ухвали уряду Японії та міжнародної спільноти, група NEC призупинила всі продажі продуктів та послуг, а також інвестиції в Росію. Крім того, група NEC пожертвує 500 тисяч євро світовій продовольчій програмі ООН для надання гуманітарної допомоги постраждалим від кризи в Україні,
– йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо, NEC займається виробництвом електронної та комп'ютерної техніки, а також є великим виробником телекомунікаційного обладнання. У Росію компанія постачала різноманітні рішення для операторів зв'язку, провайдерів та інших споживачів телеком обладнання, рішення для транспортної галузі та промислових підприємств, а також технології в галузі ШІ та великих даних.

Варто зазначити, що ринок Росії продовжує покидати все більше компаній та брендів. Через санкції постачання комплектуючих припиняється, через що припиняють виробництво навіть ті компанії, які вирішили залишитися на російському ринку.

Цікаво, що 42 відсотки жителів країни-терористки очікують, що більшість компаній, які припинили діяльність, повернуться протягом року.