Про це повідомляє Androidinsider.

Читайте також: Скільки часу треба працювати, щоб заробити на новий iPhone Xs: інфографіка

Згідно з результатами опитування, проведеного виданням Phone Arena серед своїх читачів, 72% з них з упевненістю заявили, що обрали б Galaxy Note 9 замість iPhone Xs Max, якби купували смартфон в найближчі вихідні.

 Samsung Galaxy Note 9 чи iPhone Xs Max
Який смартфон кращий: Samsung Galaxy Note 9 чи iPhone Xs Max

За словами респондентів, флагман корейців викликає більше довіри через розширений порівняно з "яблучним" фаблетом спектр можливостей. Очевидно, в даному випадку мається на увазі підтримка "розумного" пера S Pen, рідинного охолодження і майже на третину більшого акумулятора.

[Galaxy] Note 9 – це абсолютно унікальний пристрій, який не має аналогів на ринку. Йому не потрібні рекордні продажі, щоб довести це. За порівнянні гроші він пропонує значно більше можливостей, [ніж iPhone Xs Max]. Більше пам'яті, більш високу роздільну здатність, велику батарею і швидкий зарядний пристрій з коробки. Нові iPhone гарні, але з урахуванням їх ціни Galaxy Note 9 поза конкуренцією,
– аргументував свій вибір користувач під ніком strateg_developer.

Багато користувачів погодилися з strateg_developer в питанні переваги Galaxy Note 9 над iPhone Xs Max. Найбільше споживачів розчарували невелика ємність акумулятора новинки від Apple і невисока швидкість зарядки.

Читайте також: Користувачі знову скаржаться на проблеми із смартфоном Samsung Galaxy Note 9

Деякі респонденти пожартували, що якщо одночасно заряджати iPhone Xs Max за допомогою штатного зарядного пристрою і користуватися ним, то він продовжить розряджатися, як якщо б не був підключений до електромережі.

Samsung Galaxy Note 9 чи iPhone Xs Max – дивіться відео

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно