Звична вереснева презентація купертінівців відбудеться вже сьогодні, 7 вересня, в Bill Graham Civic Center у Сан Франциско о 20:00 за київським часом.

Дизайн

Малоймовірно, що сьогоднішня презентація відкриє світу iPhone з категорично іншим дизайном. Скоріш за все, ми побачимо допрацьовану модель 6s з декількома новими кольоровими вирішеннями корпусу. А саме, обіцяють, що iPhone отримає Dark black (матовий чорний) і Piano black (глянцевий чорний) версії.

Якщо зовнішній вигляд новинки відповідає фотографіям, які передчасно просочились у мережу, то полоски антен на задній кришці iPhone виглядатимуть інакше. Тепер їх менше і виглядають вони вишуканіше. Змін зазнала і основна камера – тепер вона хоч і займає більше місця та досі виступає з корпусу, але виглядає гармонійніше. Виглядає так, ніби дизайн iPhone нарешті довели до того перфекту, за який часто хвалять Apple.

Якщо вірити чуткам, окремого роз’єму для навушників в новому iPhone 7 не буде. Тепер власники смартфонів користуватимуться безпровідними навушниками та отримають Lightning-конектор для них та інших аксесуарів.

Екран

Той факт, що розмір екрану та роздільна здатність найвірогідніше не зміняться, не завадив купертінівцям підготувати якісь відчутні покращення для користувачів iPhone 7 . Подейкують, що функція True Tone, яку користувачі Apple могли вже бачити в iPad Pro, переїде і на нові "яблучні" смартфони. Тепер iPhone вмітиме підлаштовуватись під навколишнє середовище, відповідно налаштовуючи теплоту зображення на екрані.

Процесор та пам’ять

Новий "еплівський" процесор А10 забезпечить iPhone 7 на 35% вищі показники продуктивності у порівнянні з моделлю 6s. До того ж, в iPhone 7 Plus прогнозують 3 гігабайти оперативної пам’яті замість звичних 2 гБ.

Що стосується місткості iPhone 7, то чутки обіцяють користувачам більше гігабайт на смартфоні за ті ж гроші. Найімовірніше, новий iPhone отримає 32, 128 і 256-гігабайтну версії. Й справді, давно пора було відмовитись від стандартних мінімальних 16 гігабайт.

Камера

Основна камера iPhone 7 залишиться 12-мегапіксельною, та завдяки більшому сенсору зйомка в умовах недостатнього освітлення стане якіснішою. Також користувачі отримають більше можливостей для налаштування та редагування фото в стандартному редакторі iPhone 7. Що стосується iPhone 7 Plus, то покращена новинка маэ отримувати здвоєну камеру, складену з двох модулів з різними функціями.

Чутлива до натиску кнопка Home

Інсайди говорять про застосування техноголії Force Touch до основної кнопки iPhone – Home. Таке нововведення дозволить розширити можливості операцій із кнопкою.

Пило- та водостійкість

Хоча iPhone 6s та 6s Plus не особливо скаржились на воду, офіційно Apple не заявляла про стійкість смартфону до води чи пилу. Скоріш за все, iPhone 7 таки стане офіційно пило- та водостійким.

Дивіться онлайн-презентацію iPhone 7 на сайті "24"