Про це повідомляє Windows Central.

Читайте також: Гра Call of Duty: Black Ops 4: трейлер, системні вимоги та дата релізу шутера

Зворотна сумісність дає можливість відтворювати на Xbox One величезну кількість проектів трьох поколінь консолей Microsoft, незважаючи на апаратні відмінності між ними. А список підтримуваних ігор вже наближається до 550.

Prince of Persia (2008) – це перезавантаження всієї серії, яка вийшла в 2008 році і спробувала дати франшизі новий напрямок. Дія гри розгортається на землі, яка згадується ще в стародавній перській міфології. Принц виявляється втягнутий в епічну битву між первісними силами світла і темряви. Герой прибуває якраз вчасно, щоб стати свідком знищення легендарного Древа життя, і тепер весь світ може зануритися у вічну темряву. Гра в Xbox Marketplace коштує 17,99 доларів (близько 480 гривень).

Трейлер гри Prince of Persia – дивіться відео

Earth Defense Force 2025 – це довгоочікуване продовження гри Earth Defense Force 2017. У ній збройні солдати протистоять вторгненню гігантських інопланетян і комах. Ви можете використовувати сотні видів зброї, винищувати ворожих істот будь-яких розмірів і рятувати світ. Вартість гри в Xbox Marketplace становить 49,99 доларів (близько 1 320 гривень).

Трейлер гри Earth Defense Force 2025 – дивіться відео

Sine Mora є горизонтальним shoot 'em up, де час є вирішальним фактором. Sine Mora відрізняється гарною графікою і хитромудрою (особливо за мірками жанру) історією. Вартість гри в Xbox Marketplace становить 9,99 доларів (близько 260 гривень).

Трейлер гри Sine Mora – дивіться відео

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно