Як повідомляє GSMArena, до сих пір не було конкретної інформації про призначення такого числа сенсорів, але вже зараз можна оцінити приклад фото, яке зробили на Nokia 9 PureView.

Читайте також: Смартфон Xiaomi Redmi Note 7 Pro представлять наступного тижня

Деталі про фото. Фінський професійний фотограф Конста Панкка опублікував в своєму Instagram знімок, який він зробив і відредагував на ще неанонсованому смартфоні Nokia.

Також Панкка підтвердив, що буде присутній на сцені Nokia під час презентації новинок 24 лютого. Реальність фото підтвердив і глава з продукції HMD Global Юхо Сарвікас.

Представлений кадр пройшов обробку і потім був стиснутий при завантаженні в соціальну мережу, тому в повній мірі оцінити його якість неможливо. Ніяких EXIF-даних опубліковано не було.

Nokia 9 PureView
Знімок, зроблений на Nokia 9 PureView

Висновки. Не виключено, що зйомка велася в форматі RAW. Розглянувши фінальний знімок, можна відзначити досить широкий динамічний діапазон і хорошу деталізацію дрібних об'єктів.

Читайте також: Не вразив: смартфон Samsung Galaxy S10 протестували на продуктивність

Робити якісь висновки ще зарано, проте Nokia 9 PureView точно побореться за звання одного з найкращих камерофонів.

Дата анонсу. Нагадаємо, презентація смартфона Nokia 9 PureView відбудеться 24 лютого в рамках виставки MWC 2019, яка пройде з 25 до 28 лютого в Барселоні.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно