Автор фотографій заявив, що нова камера, на його думку, – найкращий стимул для покупки нового iPhone 11 Pro. Зйомка проводилася під час подорожі Манна в Китай, повідомляє MacRumors.

Читайте також: На iPhone 11 Pro зняли фільм: неймовірне відео

Ширококутна камера. Фотограф зазначив, що використання ширококутної камери виправдано лише при достатньому рівні освітлення, а в темний час доби потрібно обов'язково включати режим Night Mode, який на програмному рівні коригує недолік світла.

Нічний режим вразив автора – за його словами, алгоритм працює безпомилково і дає змогу отримувати приголомшливі знімки, зберігаючи їх реалістичність.

Поява Night Mode автор відносить до настільки ж значущої події в еволюції iPhone, як поява панорамної зйомки у iPhone 5 в 2012 році. В налаштуваннях камери iPhone 11 Pro є і спеціальний режим "Зйомка за межами кадру", що дозволяє отримувати фотографію з використанням декількох об'єктивів і подальшим регулюванням композиції вже після закінчення зйомки.

Висновки. Манн високо оцінив камеру iPhone 11 Pro і резюмував у своєму блозі, що ширококутний об'єктив і Night Mode "змінюють якість зйомки до невпізнання" в порівнянні з попередніми моделями лінійки.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно