Як повідомляє Overclockers, показник співвідношення числа вбивств / смертей (kill / death ratio або K / D) у власників відеокарт GeForce RTX в середньому на 53% вище, ніж у користувачів GeForce GTX 600 серії при однаковому рівні майстерності.

Читайте також: Топ-ігри лютого: огляд Metro: Exodus, Apex Legends та Far Cry: New Dawn

За статистикою, 99% професійних гравців в жанрі "королівської битви" (Fortnite, PUBG і Apex Legends) використовують монітори з частотою 144 Гц або вище, а 30% використовують монітори з частотою 240 Гц.


Потужна відеокарта збільшує шанси на перемогу

Укупі з найшвидшою відеокартою це дає змогу отримати мінімальні затримки між введенням команд управління з клавіатури і миші та виведенням готового зображення на екран.


Кількість перемог також залежить від частоти монітору

NVIDIA стверджує, що відеокарти GeForce RTX здатні забезпечити вдвічі менші затримки в порівнянні з GeForce GTX 750 Ti і в шість разів менші в порівнянні з інтегрованою графікою Intel UHD 630.

Якщо ви хочете отримати конкурентну перевагу в цих іграх (жанру Battle Royale), потрібно домогтися понад 144 fps і використовувати монітор з більш високою частотою оновлення. За інших рівних, більш висока частота зміни кадрів допомагає скоротити час реакції і підвищити загальну конкурентоспроможність гравця,
– підкреслив "зелений" чіпмейкер.

Повна версія звіту доступна на сайті NVIDIA.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно