Особливості Windows 10X

До теми: Microsoft та Samsung оголосили про співпрацю: над чим працюють компанії

Порівняно з десктопною версією "десятки", інтерфейс X-версії операційної системи отримав низку помітних візуальних змін, повідомляє Windows Central.

Так, фірмове меню "Пуск" остаточно позбулося "плиткового" дизайну, на зміну якому прийшла панель ярликів встановлених додатків. У неї також інтегровані рядок пошуку з підтримкою голосового введення і область рекомендацій для швидкого запуску часто використовуваних програм.

Змінився і центр повідомлень Windows 10, що перетворився у спливаюче вікно швидких налаштувань, що нагадує фірмову "шторку" Android-смартфонів.

Особливості роботи Windows 10X – дивіться відео

Ключовим же нововведенням став двоекранний інтерфейс. Крім традиційної можливості запуску різних додатків на різних дисплеях підтримується і "режим ноутбука", при активації якого один з екранів відводиться під сенсорну клавіатуру. При цьому вона займає не всю доступну площу – над рядами клавіш залишається місце для додаткових елементів, включаючи смайлики і "гіфки".

Дата виходу ОС

Дата релізу Windows 10X розробниками ще не оголошена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно