Про свої плани Ілон Маск розповів на своїй сторінці у Twitter. Щоправда, наразі Starship є лише прототипами.

Важливо: Космічні війська США показали свою форму: фото

Деталі

Як розповів Маск, сотня кораблів Starship буде доставляти на Марс по 100 тисяч людей щоразу, коли орбіти планет будуть розташовані вдало для польоту (тобто Земля і Марс будуть перебувати найближче одна до одної). Відстань між Землею і Марсом стає потенційно "досяжною" кожні 26 місяців.

Таким чином, вже до 2050 року Маск має переправити на Червону планету близько мільйона людей.

Щоправда, аби досягнути Марсу людям у кораблях все одно доведеться провести місяці.

Ціна питання

Що стосується вартості, то Маск обіцяє, що таку подорож може дозволи собі кожен. Якщо коштів буде зовсім мало, то це можна буде оформити в кредит.

Читайте також: Під час запуску корабля SpaceX Crew Dragon стався вибух: відео

Вибух Starship

Восени компанія SpaceX провела випробування прототипу корабля Starship Mk1, який планують використовувати для колонізації Марсу. Однак, під час експерименту трапився вибух – верхня частина корабля відокремилася і зробила некерований політ, При цьому, ніхто із команди не постраждав.

Маск пізніше заявив, це ніяким чином не вплине на подальші тестування Starship. При цьому він наголосив, що Mk1 був лише зразком, а дизайн польотного апарату буде іншим.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно