Такі центри видають права на керування транспортними засобами, займають реєстрацією автомобілів і надають інші подібні послуги населенню. Дане управління, представляючи в минулий понеділок нову систему, відзначило, що вона буде покладатися на високоточні камери з технологією штучного інтелекту.

Читайте також: Робот-бог: цікава розробка японських вчених

Пристрої підключаються по Wi-Fi або Bluetooth і здатні знімати зі швидкістю 30 кадрів в секунду з відстані в 7 метрів. Відзначається, що представлена ​​технологія буде аналізувати вираз обличчя клієнтів до і після надання їм послуг центру.

В результаті система в реальному часі буде оцінювати рівень задоволеності клієнтів і миттєво сповіщати співробітників, якщо "індекс щастя" виявиться нижче певного рівня. В цьому випадку можна буде вживати необхідних дій для відновлення рівня задоволеності клієнтів.

Також зазначається, що система буде лише аналізувати емоції на обличчях користувачів, але не буде зберігати фотографії. Завдяки цьому не буде порушена конфіденційність клієнтів RTA, адже система буде працювати без їх відома, щоб уникнути спотворення одержуваних даних про емоції.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно