Cadex Electronics, до слова, відомі тим, що виробляють найякісніші зарядні пристрої на всьому світовому ринку подібної техніки. А також інструменти експрес-тестування і діагностики акумуляторів, в тому числі і для промислових потреб. Саме тому керівництву із зарядки ноутбуків від інженерів даної компанії можна вірити як нікому іншому.

Читайте також: Acer представила в Україні ноутбуки-трансформери: характеристики і ціни

Головною рекомендацією в керівництві команди Cadex Electronics є заклик не допускати найпоширенішу помилку – заряджати акумулятори ноутбуків до 100%. Найбільш оптимальним для накопичувальних акумуляторів в сучасних ноутбуках (і смартфонах, до слова, також) є початок заряду при 40% і завершення його вже на позначці 80%.

Такий спосіб, по суті, є основою рекомендаційних дій від фахівців компанії, так як може збільшити термін служби акумулятора в ноутбуці в 3-4 рази. Варто також сказати, що незалежні тести від інших команд, які перевіряють таку амплітуду зарядів, вже довели що при звичному способі зарядки батарея витримує всього 300 – 500 циклів, у той час як при зарядці до 70% (рекомендованої Cadex Electronics) число циклів зростає до 1200 – 2000.

Джерело: GEEKon

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно