Що відомо про пристрій

Цікаво: ФБР вдалося зламати iPhone без допомоги Apple: що про це відомо

На відео, яке опубліковала поліція, показано, як виглядає інтерфейс прошивки приладу, і які дані співробітники правоохоронних органів можуть витягти з пам'яті смартфона. Крім журналу дзвінків і SMS, система зможе переглянути галерею фотографій та іншу інформацію.

Як працює пристрій для злому смартфонів – дивіться відео

Використання пристрою

Відеоряд також пояснює, як і коли пристрій буде використовуватися. Імовірно, девайс не матиме доступ до всієї збереженої в пам'яті ґаджета інформації в кожному випадку – буде оброблений тільки невеликий набір даних, що представляють інтерес для розслідування. Це повинно зменшити кількість часу, який смартфон проводить в руках поліцейських.

Автори ролика відзначають, що машина буде вести деталізований облік користувачів приладу і часу, який вони витратили на вилучення даних.

Хоча в якості "піддослідного" використовувався Android-смартфон, прилад, за заявою розробників, може розблокувати навіть новітні моделі iPhone.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно