Американське видання The Washington Post повідомило про затримання громадянина Китаю по імені Цюань Цзян, якому вдалося провернути масштабну злочинну схему з обміну фальшивих iPhone на нові в офіційних сервісних центрах Apple.

Читайте також: Як завантажити музику на iPhone: перевіряємо найпопулярніші способи

Сладство з'ясувало, що шахрай регулярно отримував з Китаю "ліві" апарати, і під вигаданими іменами здавав їх "по гарантії". Оскільки жодне з пристроїв не вмикалось, працівники сервісу часто не могли визначити у чому несправність і підписували акт про заміну на новий iPhone, який потім надсилали "підприємцю".

Загалом шахрай зміг замінити 1493 смартфонів в період з 2016-го по 2018-й, ще 1 576 запитів в авторизовані сервісні центри їх співробітники відхилили.

Загальна сума збитку, за оцінкою Apple, склала 895 тисяч доларів. Злочинець вже визнав свою провину, і йому загрожує до десяти років тюремного ув'язнення і значний штраф – 2 мільйони доларів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно