Знімок оприлюднено на сайті агентства. Він був зроблений 7 жовтня.

Читайте також: Аварія ракети "Союз": що трапилось та чи загрожує це місії на Міжнародній космічній станції

В момент знімку на борту станції перебували астронавт Європейського космічного агентства, командир екіпажу Олександр Герст, астронавт NASA Серена Ауньен-Ченселлор і космонавт "Роскосмосу" Сергій Прокоп'єв. Саме цих членів екіпажу мали замінити астронавт NASA Нік Хейг і космонавт "Роскосмосу" Олексій Овчінін, які повинні були стартувати 11 жовтня з космодрому Байконур.

МКС на тлі Сонця

МКС на тлі Сонця

Що таке МКС?Це космічна станція на орбіті Землі, створена для наукових досліджень у космосі. МКС стала спільним проектом між NASA і Роcкосмосом. Для виконання різноманітних робіт астронавти періодично здійснюють виходи у відкритий космос. Станом на травень 2017 року на рахунку членів МКС 200 виходів у космос загальною тривалістю 1247 годин і 55 хвилин.

Як відомо, вранці 11 жовтня ракета "Союз" з двома космонавтами на борту потрапила в аварію під час запуску. Обоє астронавтів живі, вони здійснили аварійну посадку в Казахстані. Тож чинна команда зараз "застрягла" на МКС, адже саме на "Союзі" вони мали повернутись додому.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно