Компанія запустила ініціативу Galaxy Upcycling at Home, яка дозволить заново вдихнути життя в застарілі смартфони Galaxy. Вона, по суті, пропонує їм новий етап програмної підтримки, хоч і не зовсім у тому сенсі, в якому ми звикли це сприймати.

Цікаво Samsung може випускати планшети з гнучким екраном

У чому полягає суть ініціативи Galaxy Upcycling at Home

Samsung пропонує особливу програмну надбудову для апаратів, які вже не оновлюються. Вона дозволяє використовувати смартфони в ролі пристроїв для управління розумним будинком. Відтак користувач отримує розширені можливості:

 • керування освітленням;
 • отримання сповіщення про непроханих гостей;
 • налаштування систем;
 • контроль над вузлами системи розумного будинку.

Як працює Galaxy Upcycling at Home

Участь у програмі Galaxy Upcycling at Home дозволить використовувати старі смартфони як мінімум у трьох різних сценаріях, в яких вони раніше просто не могли працювати.

Детектор звуків

У цьому режимі смартфон буде безперервно слухати те, що відбувається навколо нього, і інтерпретувати почуті звуки за допомогою нейромереж та штучного інтелекту. Таким чином апарат може розпізнати:

 • плач дитини;
 • собачий гавкіт;
 • пожежну сирену;
 • стукіт у двері та інші звуки.

Отриманий запис буде відправлено на сполучений смартфон, де б не перебував користувач.

Звуковий сенсор
Старий смартфон може слугувати детектором звуків / Фото Samsung

Сенсор світла

У цьому режимі смартфон буде використовувати свій датчик освітленості і змінювати освітлення в будинку в залежності від часу доби, природного освітлення та уподобань користувача. В основі технології лежать нейронні мережі, які визначають сонячний захід, тіні й інші чинники, що впливають на затемнення, тому вмикати і вимикатися випадковим чином світло, звичайно, не буде. Головне – щоб освітлення було розумним і працювало в системі SmartThings.

Детектор світла
Автоматичний детектор освітлення – ще один цікавий варіант застосування / Фото Samsung

Портативний роутер

Для цього сценарію не потрібна особлива надбудова, і використовувати смартфон у ролі маршрутизатора можна в будь-якій країні і на будь-якому ґаджеті. Річ у тім, що у багатьох користувачів є сім-карти з безлімітним трафіком, які цілком можна використовувати у ролі домашнього джерела інтернету.

Не пропустіть Samsung запатентувала новий броньований захист для смартфонів

Де працює Galaxy Upcycling at Home

Попри те що програма Galaxy Upcycling at Home призначається для старих пристроїв, Samsung встановлює для них низку вельми специфічних обмежень, що звужує її аудиторію:

 • У програмі можуть брати участь лише пристрої лінійок Galaxy S, Galaxy Z і Galaxy Note;
 • Пристрої, які беруть участь у програмі, повинні працювати на базі Android 9.0 або новішої версії;
 • Спочатку Galaxy Upcycling at Home буде працювати лише в США, Південній Кореї і Великобританії.

Варто зазначаити, що обмеження географічної доступності для ініціативи Galaxy Upcycling at Home всього лише трьома країнами – це доволі дивне рішення. Однак, ймовірно, вже в найближчому майбутньому компанія зніме це обмеження і поширить дію програми на інші ринки.