Цей незвичний пристрій забезпечує ефективний та надійний догляд навіть за найбільш делікатними тканинами просто у вашому домі. Пропонуємо до вашої уваги кілька причин, чому Samsung AirDresser стане чудовим доповненням для домашнього догляду за речами.

Цікаво Робот Jet Bot AI+ чи бездротовий вертикальний Jet – як вибрати пилосос Samsung

Ретельно очищує та освіжає одяг

З верхнім одягом ми приносимо додому безліч бактерій і забрудників, і парова шафа Samsung AirDresser допоможе їх позбутися. Пристрій застосовує різноманітні технології, усуваючи віруси й бактерії, що особливо важливо сьогодні.

Наприклад, технологія Jet Steam обробляє речі потужними струменями гарячої пари, знищуючи бактерії, віруси, пилові кліщі та інші шкідливі речовини, а Jet Air створює висхідні й низхідні потоки повітря, щоб не пропустити жодного клаптика. До того ж спеціальні плічки Air Hangers ефективно розподіляють повітря, очищуючи одяг зсередини й позбуваючись від пилу, що глибоко в’ївся в тканину.

Висушує одяг і усуває неприємні запахи

Samsung AirDresser має зону для довгих речей, таких як плащі чи пальта, і допоможе швидко привести їх до ладу, якщо потрапите під дощ чи сніг. Технологія HeatPump подбає про акуратне й рівномірне висушування за низької температури, а завдяки циркуляції низхідних і висхідних потоків повітря система Jet Air запобігає пошкодженню й зсіданню тканин.

Щойно Samsung AirDresser завершить роботу, можете бути певними, що ваш одяг сухий і готовий до використання.

Samsung AirDresser
Samsung AirDresser / Фото Samsung

Крім того, парова шафа AirDresser усуне неприємні запахи, запобігаючи їхньому накопиченню на одязі: її дезодоруючий фільтр захоплює та видаляє 99% неприємних запахів, зокрема від поту, тютюну, смаженого м’яса тощо. У такий спосіб ви значно рідше пратимете улюблені футболки чи сорочки, що дасть змогу довше зберігати їх у гарному стані.

Економить час

Сучасне життя летить у стрімкому й шаленому ритмі, і часто ми не можемо собі дозволити відволікатися на сторонні справи. І Samsung AirDresser приходить на допомогу: поєднуючи пару й потоки повітря, технологія Wrinkle Care розгладжує складки на одязі.

Так, незалежне тестування Intertek підтвердило, що Samsung AirDresser усуває 100% складок на речах із вовни й приблизно 80% – із віскози. Це заощадить вам безліч часу на потрібніші й важливіші справи.

Багато речей не можна прати в машинці, а щоразу звертатися до хімчистки дорого, до того ж знадобиться спеціально виділяти в напруженому графіку кілька годин на поїздку туди й назад. З огляду на це Samsung AirDresser пропонує чудове й зручне рішення, щоб просто у себе вдома і в зручний для вас час освіжити одяг: важкі зимові пальта, теплі куртки чи блузки з делікатних тканин.

Низка режимів і легке керування

І насамкінець. Samsung AirDresser пропонує не лише різноманітні режими, але й зручне та інтелектуальне керування паровою шафою.

Через додаток SmartThings ви зможете вибрати оптимальний режим відповідно до типу речей за допомогою функції "Рецепти догляду" (Care Recipe), а "Мій гардероб" (My Closet) складе індивідуальну програму для догляду за вашим одягом. Крім того, у разі несправності AirDresser функція "Домашнє Обслуговування" (Home Care) допоможе визначити причину й усунути проблему.

Samsung AirDresser
Парова шафа подбає не тільки про одяг, а й про приміщення / Фото Samsung

Samsung AirDresser також не потребує складного обслуговування: пристрій самостійно підтримує чистоту всередині завдяки поєднанню тепла, повітря й пари, а після 40 циклів використання повідомить про необхідність очищення. Парова шафа подбає не тільки про одяг, а й про приміщення: у режимі "Осушення" з відкритими дверцятами AirDresser усуне зайву вологу з повітря в кімнаті, створюючи оптимальну атмосферу у вашому домі.