Версія флагманського смартфона Xiaomi Mi 8 з нібито прозорою задньою панеллю, крізь яку можна побачити внутрішні компоненти, виглядала дійсно стильно, але існувала одна проблема – це було фейком.

Читайте також: Скільки буде коштувати смартфон Xiaomi Mi 9: витік

"Деталі" були фальшивими, вони представляли собою просто пластину, яка покриває справжні (і набагато менш фотогенічні) компоненти. Xiaomi оголосила про намір випустити аналогічну прозору версію Mi 9 Explorer Edition флагманського смартфона Mi 9, але є одна принципова відмінність.

Xiaomi Mi 9 Explorer Edition
Xiaomi Mi 9 Explorer Edition також отримає "прозору" кришку

Xiaomi Mi 9 Explorer Edition
Xiaomi Mi 9 Explorer Edition представлять 20 лютого

Засновник і генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь розмістив фотографії неанонсованого смартфона Xiaomi Mi 9 Explorer Edition в своєму акаунті в Weibo. Він визнав, що внутрішні "компоненти" – це просто тонкий, вирізаний з використанням ЧПУ алюмінієвий лист товщиною 0,3 міліметра, який виглядає як стилізована версія деталей.

Xiaomi Mi 9 Explorer Edition
Під кришкою Xiaomi Mi 9 Explorer Edition буде тонкий алюмінієвий лист

Нагадаємо, що в минулому році Xiaomi неодноразово заявляла, що базова плата "прозорого" Xiaomi Mi 8 – реальна.

Дата анонсу. Флагманський смартфон Xiaomi Mi 9 представлять вже 20 лютого. Разом із базовою версією компанія анонсує також Xiaomi Mi 9 Explorer Edition, який отримає 4 модулі основної камери та стане одним з найпотужніших смартфонів у світі.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно