Основні характеристики. Екран пристрою має розмір всього 4 дюйма, в наявності 3 ГБ оперативки і 64 ГБ флеш-пам'яті. На корпусі є кілька фізичних кнопок управління, а також підтримується Wi-Fi і 4G, повідомляє Gizmochina.

Читайте також: Цікава новинка від Xiaomi: розумний замок із NFC

Функції та особливості. Xiaomi English Teaching Gadget призначений для навчання англійської мови, і включає в себе різні методи вивчення, в тому числі швидку перевірку слів, резервне копіювання слів і поїздки за кордон.

Пристрій оснащений власним інтелектуальним голосовим асистентом Xiao AI. На нього завантажено п'ять авторитетних словників: Оксфордський словник, Collins COBUILD Advanced, Китайсько-англійський словник New Age, Сучасний китайський словник і Словник Сіньхуа.

Xiaomi English Teaching Gadget
Xiaomi English Teaching Gadget отримав 5 завантажених словників та підтримку голосового асистента

Компанія також включила підтримку наукової корекції вимови і демографічної демонстрації.

Які мови підтримує? Наразі девайс підтримує навчання китайській, англійській, японській і корейській мовам.

Дата старту продажів та ціна. Версія Xiaomi English Teaching Gadget без 4G оцінена в 499 юанів (близько 1 900 гривень), а з 4G – в 999 юанів (близько 3 800 гривень). Продажі новинки стартують 18 червня.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно