Як передає fonearena.com, пристрій представили на фірмовій платформі для спільного фінансування.

Важливо Експерти прогнозують подорожчання побутової техніки в Україні

Чим цікавий продукт

Mi Robot Vacuum-Mop P отримав інтелектуальне картографування й планування маршруту. Також порохотяг оснастили функціями автоматичної підзарядки та інтелектуальне управління за допомогою застосунків для смартфона.

Інженери оснастили пристрій 12 спеціальними датчики: 10 з них забезпечують запобігання падіння пристрою зі сходів, зіткнення зі стінами, перешкодами (меблями) тощо.

Xiaomi представила свій новий робот-порохотяг два в одному

Порохотяг виконує кілька функцій / fonearena.com

Також ці датчики потрібні для пошуку шляху до станції і припинення роботи, якщо робот заблокований або застряг. Mi Robot також може визначити і попередити чи встановлений сміттєвий ящик, ємність для води та інші компоненти.

Mi Robot Vacuum-Mop P може працювати на 3 режимах:

  • вакуумне очищення,
  • миття підлоги,
  • режим всмоктування й очищення.

Пристрій оснастили акумулятором ємністю 3200 мАг. Це забезпечує роботу до 130 хвилин безперервної роботи.

Порохотягом можна керувати віддалено – для цього потрібно встановити спеціальний додаток Mi Home на смартфоні. Також він підтримує управління голосом через асистентів Google Assistant і Amazon Alexa

Ціна

На спільнокошті пристрій коштує 17 990 індійських рупій (за нинішнім курсом це близько 6 300 гривень). На території Індії він надійде у продаж 15 вересня. Щодо міжнародного ринку інформації поки немає.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно