Цікаво Xiaomi випустила захищену та бюджетну електробритву

Особливості клавіатури від Xiaomi

Корпус MIIIW Air 85 виконаний в компактному форм-факторі прямокутної форми із закругленими краями. Товщина аксесуара становить 7,8 мм, при цьому клавіатура розташовується на поверхні столу під кутом нахилу в 8 градусів для зручності набору тексту і зниження навантаження на зап'ястя користувача.

Клавіші новинки мають круглу форму, а символи на них виконані за допомогою лазерної технології, що робить їх більш чіткими і стійкими до стирання.

Фото

Технічні особливості

Підключити 85-клавішну периферію до ПК можна як за допомогою вбудованого модуля Bluetooth, так і через USB. Перемикання між режимами роботи здійснюється за допомогою спеціальної кнопки на корпусі. Клавіатура сумісна з десктопними (Windows, macOS) і мобільними операційними системами (Android і iOS).

Ціна

Бездротова клавіатура MIIIW Air 85 Bluetooth в чорному, білому і рожевому корпусах вже доступна на краудфандінговой платформі Xiaomi Youpin за ціною 22 долари.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно