Основні характеристики. Новий фільтр використовує HEPA-матеріал, здатний на 99,7% поглинати частинки розміром 99 мкм, повідомляє Gizchina.

Читайте також: Xiaomi Mi Full Screen TV Pro: нова лінійка безрамкових телевізорів

Вугільний фільтр поглинає шкідливі речовини, включаючи толуол і формальдегід, а також запахи їжі і диму. Прилад може працювати в трьох режимах інтенсивності і здатний очищати повітря від бактерій і алергенів.

Продуктивність моделі становить до 600 кубічних метрів повітря в годину, а при очищенні від формальдегіду – до 220 кубічних метрів на годину на площі до 72 квадратних метри.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H
Xiaomi Mi Air Purifier Pro H надійде в продаж вже 9 жовтня

Фірмовий мобільний додаток дає змогу оцінити якість повітря в кімнаті і дистанційно керувати очищувачем. Апарат сумісний з голосовим асистентом Xiao AI та може контролювати інші розумні пристрої Xiaomi.

Дата виходу та ціна. Новинка вже доступна для попереднього замовлення в Китаї за умови внесення депозиту в розмірі 7 доларів, в продаж Xiaomi Mi Air Purifier Pro H надійде 9 жовтня за ціною 239 доларів (близько 5 800 гривень).

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно