Про це повідомляє akket.com.

Читайте також: Xiaomi анонсувала вихід нового бюджетного смартфону

В суботу, 5 травня, в Китаї пройшла прес-конференція, де керівника Xaiomi Лей Цзюня сфотографували, коли він тримав в руках листочок з якоюсь інформацією і при цьому дивився прямо в об'єктив камери. На його лівій руці можна побачити ще неанонсовані офіційно фітнес-трекер, який має незвичайний вигляд.

Чітко видно, що Xiaomi Mi Band 3 має значні габарити, через які він відчутно більший за трекери, які раніше випускала компанія. Його екран виступає із силіконового ремінця, а ще він дуже сильно відсвічує, тобто дисплей прикритий не захисним склом, а глянцевим пластиком. На жаль, спортивний браслет знаходиться в пасивному або вимкненому стані, при якому його екран не відображає будь-яку інформацію.

​Xiaomi Mi Band 3 на руці голови компанії

​Xiaomi Mi Band 3 на руці голови компанії
Xiaomi Mi Band 3 на руці голови компанії

Також слід зауважити, що новий Xiaomi Mi Band 3 матиме унікальний ремінець. У всіх нинішніх спортивних трекерах бренду він легко може розстібнутися, проте в новинці він має фіксацію, як в смарт-годинах, завдяки чому його не вдасться втратити через погану застібку.

Читайте також: Xiaomi планує відкрити більше 60 офіційних магазинів за 4 дні

Відомо, що однією з головних особливостей Xiaomi Mi Band 3, поряд з новим технічним оснащенням, повинен стати модуль NFC, який дозволить використовувати фітнес-трекер для оплати покупок з використанням однієї з трьох платіжних систем – Mi Pay, AliPay та Google Pay. За інформацією з різних джерел, офіційна презентація Xiaomi Mi Band 3 відбудеться в першій половині червня, проте офіційного підтвердження компанія Xiaomi поки не дала.