Характеристики Xiaomi Mi Band 3

При цьому фітнес-трекер отримав функцію, яку не підтримує жоден із подібних ґаджетів, – це модуль NFC. Це дає змогу користувачу Mi Band розраховуватись у магазинах, використовуючи одну або кілька різних платіжних систем.

Читайте також:Xiaomi Mi Band 3: розпакування та живі фото фітнес-браслета

Окрім того, ґаджет оснащений захистом від води IP68, а також підтримкою телефонних дзвінків. Тобто за допомогою Mi Band 3 можна дзвонити та приймати повідомлення. Новинка отримала сенсорний OLED-екран.

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3 має захист від води IP68

У нижній частині пристрою розміщена кнопка, яка підтверджує виконання різних дій. Наприклад, з її допомогою можна відповісти на дзвінок.

На цьому дисплеї може відображатися різна інформація, аж до тексту вхідних повідомлень.

На одному заряді фітнес-браслет може працювати до 20 днів. Також є підтримка "розумного" будильника і функції автомониторингу пульсу.

Читайте також: Xiaomi представила телевізор Mi TV 4: чому публіка аплодувала стоячи

Ціна Xiaomi Mi Band 3

Новинка від Xiaomi надійде у продаж на початку червня. Його вартість більш ніж доступна – всього169 юанів або близько 700 гривень. Щоправда ця модель не матиме підтримки NFC. Аби купити ґаджет із цим модулем треба буде ще почекати. Скільки буде коштувати ця "особлива" версія браслета та коли вона з’явиться у продаж наразі невідомо.

Xiaomi Mi Band 3

Xiaomi Mi Band 3 доступний у 3 кольорах

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно