Як повідомляє 4PDA, новина моментально обросла великою кількістю чуток, і виробники поспішили прояснити ситуацію, звернувшись до шанувальників бренду безпосередньо.

Читайте також: Смартфон Xiaomi Mi 9: ціна та старт продажу в Україні

Причина. Представники Xiaomi повідомили, що причина припинення відвантажень прозаїчна: кількість замовлень на популярні новинки просто перевищила виробничі можливості складальної лінії. В результаті в якийсь момент з конвеєра зійшло менше пристроїв, ніж було продано – це і стало причиною "складського вакууму".

Реакція керівництва. Керівництво компанії запевнило шанувальників бренду, що співробітники виробничої лінії роблять все можливе, щоб поставити необхідну кількість товару.


Xiaomi Mi 9 зняли з продажу

"Ми приносимо вибачення за незручності, завдані користувацькому досвіду наших покупців. Товарів просто не вистачає. Сьогодні вдень Xiaomi прийняла таке рішення для накопичення складських запасів", – повідомив у відкритому зверненні глава відділу по зв'язках з громадськістю Xiaomi Сюй Джи Цю.

Реакція президента компанії. Раніше засновник компанії Лей Цзюнь заявив на своїй сторінці в Weibo:

Якщо Xiaomi поставить менше мільйона одиниць Mi 9 в перший місяць, я сам піду на завод, щоб збирати смартфони!
– написав очільник Xiaomi.

Пізніше він нагадав про свою обіцянку, відзначившись відповідним коментарем під рекламним банером викрутки, виробленої одним з суббрендів Xiaomi.


Лей Цзюнь заявляв, що сам стане за станок виробляти смартфони

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно