Xiaomi вже оформила патент на нову камеру, яка, по-суті, є єдиним модулем основної та фронтальної камер. Причому фронтальна є одночасно й підекранною.

Цікаво Для американських військових створили детектор сарказму

В чому полягає ідея

Ідея полягає в застосуванні в смартфоні поворотного механізму, який обертатиме камеру на 180 градусів. Тобто за потреби ви можете використовувати камеру як основну, а коли забажаєте зробити селфі, механізм поверне камеру в сторону екрану.

Патент
На схематичному зображенні такий модуль пофарбований в помаранчевий колір / Фото LetsGoDigital

Цей модуль буде повертатися лише при запуску зйомки з фронтальної камери. Для цього пропонується використовувати магнітний привід – він міцний і недорогий. Привід з аналогічним принципом роботи відповідає за висунення з корпусу додаткових бічних клавіш в ігровому смартфоні Redmi K40 Game Enhanced Edition. Як зазначається, "магнітний компонент" буде прикріплений до зворотної сторони блоку поворотної камери.

Повідомляється, що така технологія працюватиме з екранами будь-якого типу – як рідкокристалічним, так і OLED. Також такому смартфону приписують лазерний помічник автофокусу – як у Mi 9.

Традиційно нагадуємо, що реєстрація патенту зовсім не означає застосування технології в серійній моделі в найближчій перспективі.