Нещодавно опублікований патент Xiaomi демонструє, що цей складаний телефон також може отримати поворотну камеру. Фахівці з LetsgoDigital показали зображення ґаджета, які вказані в патенті.

Цікаво Нове покоління Xiaomi Mi Band 5: що відомо про майбутню новинку

Яким буде гнучкий смартфон Xiaomi

Зображення в патенті підтверджують, що горизонтально розташована система камер може обертатися, що робить її більш універсальною у використанні.


Схематичні зображення механізму роботи камер


Саме такий вигляд може мати майбутній гнучкий смартфон Xiaomi

Раніше ходили чутки, що Xiaomi хотіла б використовувати такий же екран із захисним ультратонким склом, як в Samsung Galaxy Z Flip.

Варто зазначити, що гнучкі смартфони Samsung та Motorolla, які виробники реалізували у вигляді "жабок", коштують не дешево. Серед іншого вони страждають на часті поломки пов'язані з роботою гнучких дисплеїв та шарнірного механізму. Крім того гнучкі дисплеї чутливі до низьких температур і швидко виходять з ладу.

Не пропустіть Xiaomi випустила новий роутер в дуже незвичному дизайні

Саме тому, Xiaomi повинна врахувати всі недоліки технології і випустити на ринок смартфон, здатний конкурувати з аналогами. Можливо саме майбутній смартфон компанії стане справді масовим продуктом з гнучким дисплеєм, який можна буде купити за розумні гроші не переймаючись, що телефон вийде з ладу незадовго після покупки.