Може здатися, що такий товар є не стандартним для Xiaomi ґаджетом, однак для Xiaomi немає нічого не стандартного, адже на своїй платформі Youpin вона випустила безліч на перший погляд дивних пристроїв.

Не пропустіть Xiaomi представила паперовий блокнот з датчиком відбитків пальців

Особливості дверей від Xiaomi

Габарити сталевих дверей Xiaobai H1 зовні не відрізняються від типових рішень та складають 2050х960 мм, вага – близько 85 кілограмів, а товщина – 95 міліметрів. Новинка оснащена звукопоглинаючими панелями, а її ключовою особливістю стали вбудовані 10-дюймовий сенсорний дисплей та камера з роздільною здатністю Full HD, що виконує роль електронного вічка з кутом огляду в 150° і модулем інфрачервоного підсвічування для зйомки в нічний час. Заявлена ​​виробником і підтримка технології розпізнавання обличчя.


Сталеві двері Xiaomi Xiaobai H1

Крім використання стандартного замка, розумні двері передбачають можливість розблокування за допомогою сканера відбитків пальців із заявленою точністю зчитування 99,7%. Виробник зазначає, що під час розробки інженери компанії провели близько 300 000 тестів і отримали 28 патентів, витративши на створення Xiaobai H1 15 місяців.

Цікаво Xiaomi працює над доступною капсульною кавоваркою

Ціна

Вартість смарт-дверей після завершення краудфандингової кампанії складе 713 доларів (19 233 гривні). Більш доступна версія з живленням вбудованої електроніки від акумуляторів обійдеться покупцям в 627 доларів (16 913 гривень).