Як працює Your Phone

Цікаво: Microsoft обрала сумнівний спосіб примусити користувачів перейти на Windows 10

Додаток Your Phone дозволяє користувачам синхронізувати свої комп'ютер та смартфон. Потім можна використовувати ПК на базі Windows 10 для того, щоб приймати та здійснювати дзвінки прямо з нього.

Важливо відзначити, що додаток Your Phone має бути встановлено як на комп'ютері, так і на пов'язаний з ним смартфон. Тільки в цьому випадку нова функціональність повинна справно працювати. Синхронізація смартфона і комп'ютера проводиться через мережу Wi-Fi.

З комп'ютера ви можете вибрати будь-яку людину з телефонної книги вашого смартфона і зробити дзвінок або ж прийняти дзвінок, якщо вам лінь брати в руки смартфон.


Додаток Your Phone дозволить використовувати ПК замість смартфона

До слова, глобальне тестування цієї функції почалося ще у жовтні, але тоді користувачі повідомляли про помилки і збої. Зараз додаток працює стабільно.

Оновлення поширюється поетапно у всіх регіонах світу. Якщо воно ще недоступно на вашому комп'ютері, просто почекайте кілька днів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно