У згаданій тестовій збірці присутній віджет "Новини та інтереси", який раніше у цьому році став доступний користувачам Windows 10 у вигляді вікна на панелі завдань.

Цікаво Windows 11 Home вимагатиме підключення до інтернету для завершення встановлення

Однак на цьому робота з віджетами не закінчиться. Ентузіасти стверджують, що на початковому етапі Windows 11 буде підтримувати віджети Microsoft, але пізніше з'явиться можливість використання продуктів сторонніх розробників, завдяки чому користувачі зможуть налаштовувати інтерфейс операційної системи так, як їм подобається.

Про це на своїй сторінці в мережі Twitter написав перевірений інсайдер Walking Cat. Ентузіасти також підтвердили, що у збірці не вдалося виявити API-інтерфейси, пов'язані з віджетами сторонніх розробників. Це може вказувати на те, що їх підтримка буде реалізована пізніше, а на старті в ОС з'являться лише власні віджети Microsoft.

Не пропустіть Windows 11 можна отримати безкоштовно, однак є важлива умова

Презнтація Windows 11

Офіційний захід Microsoft, який буде повністю присвячений оновленій платформі Windows, пройде вже через кілька днів – 24 червня. Очевидно, що після нього про Windows 11 стане відомо значно більше, і ми дізнаємося, що ще крім масштабного оновлення користувацького інтерфейсу готують розробники.