У новому документі на офіційному сайті в розділі підтримки підтверджується, що в системі є проблема з принтерами, які підключаються по USB, зазначає видання wccftech.

Важливо Microsoft "відмовляє" користувачів від оновлення Windows 10

Які системи страджають від проблеми

Складнощі з підключенням принтерів виявили у в версіях Windows 10 з торішнього травневого оновлення (1903), включаючи осінній апдейт 1909 і новітнє оновлення Windows 10 May 2020 Update (2004).

  • Як проявляється проблема

Якщо користувач підключає USB-принтер, а потім вимикає систему, відключає або вимикає принтер, то при подальшому ввімкненні Windows порт USB-пристрій не буде з'являтися у списку портів принтера. Крім того, Windows не зможе виконати жодного завдання, яке вимагає взаємодії з цим портом.

  • Вирішення проблеми

Наразі у Microsoft зазначили, що проблема йм відома і вони вже працюють над її вирішенням. Тимчасово пропонується таке рішення: під'єднувати й вмикати принтер до запуску Windows, що може виявитися не дуже корисно для користувачів ноутбуків.

Цікаво Велике оновлення Windows 10: для користувачів зникнуть деякі послуги

Коли вирішать проблему

Схожа проблема у Windows 10 була минулого року. Тоді у користувачів виникали складнощі з друком, особливо на принтерах HP. Згодом проблема була усунена з черговим апдейтом. Тож і цього разу слід очікувати вирішення проблеми в наступному оновленні.