У випущеному минулого тижня оновленні Windows 10 (збірка 19041.450) з'явилася сторінка опціональних оновлень, яка дозволяє отримати інформацію про необов'язкові апдейти драйверів і не пов'язаних з безпекою функцій, нагадує видання.

Цікаво Відео дня: Microsoft присвятила яскравий ролик новим іконкам у Windows 10

Особливості функції

Ця функція усуває необхідність в отриманні оновлень драйверів через Диспетчер пристроїв (Device Manager). Замість цього інформацію про необов'язкові оновлень можна переглянути в Налаштуваннях (Установки – Оновлення та безпека Windows – Update).


Оновлення драйверів відтепер доступні у Налаштуваннях

Відзначимо, що Windows Update (служба Windows Update) все ще встановлює деякі оновлення без дозволу користувача, якщо тільки він не припинив отримання апдейтів або не блокує їх за допомогою маніпуляцій з системним реєстром.

Нова функція з'явилася з виходом недавнього планового серпневого оновлення Windows 10 версії 2004, а для старіших версій ОС вона стане доступна найближчим часом. Інформація про апдейти буде з'являтися на сторінці тільки якщо опціональне оновлення доступне для цього ПК і Microsoft схвалила і опублікувала драйвери OEM у каталозі Windows Update.