Судячи з усього, Microsoft почала боротьбу з найпопулярнішим у світі торрент-клієнтом в оновленні Windows 10 May 2021 Update (21h1), поступове поширення якого триває й досі. Після його установки Захисник Windows автоматично видаляє uTorrent і блокує його повторну установку.

Цікаво Натхненні природою: як створювався дизайн навушників Huawei FreeBuds 4i

Що відомо

Цікаво, що з якихось причин антивірусу Microsoft не подобається саме цей торрент-клієнт. Його аналоги безперешкодно встановлюються і працюють далі.

Офіційні представники Microsoft поки утримуються від коментарів.

uTorrent лідирує на ринку торрент-клієнтів. У березні 2021 року додаток був встановлений у 68,6 відсотка користувачів. Для порівняння, найближчий його конкурент BitTorrent — у 6,6 відсотка користувачів.

Рішення є

  • Вирішити проблему можна шляхом настройки розділу "Захист від вірусів і загроз" у додатку "Параметри" операційної системи.
  • Крім того, можна взагалі відмовитися від використання Захисника Windows, перейшовши на якийсь аналогічний продукт сторонніх розробників.
  • Також можна відмовитися від установки оновлення 21h1, принаймні до тих пір, поки розробники не усунуть баг з торрент-клієнтом